soloturk

 

Sivas Kongresi’nin 95. yılı kutlamaları kapsamında Türk Hava Kuvvetlerinin gösteri ekibi SoloTürk Sivaslılar’ın unutamayacağı bir gösteri gerçekleştirdi.

SoloTurk Hakkında:
SOLOTÜRK, Türk Hava Kuvvetlerinin 100’üncü kuruluş yıl dönümünde Türk Milletine armağan ettiği yeni bir değerdir. Türk Hava Kuvvetleri’nin sahip olduğu modern ve yüksek performanslı F-16 uçağının kabiliyetlerini, kullanımı için gereken yüksek seviyedeki bilgi ve beceriyi izleyiciye bir gösteri şeklinde sunan gösteri ekibidir. Gösteri uçuşları tek kişilik F-16 C Blok-40 uçağı ile icra edilmektedir. Gösteri uçuşları esnasında her iki kanat ucuna takılan duman gereçleri vasıtası ile beyaz renkli duman salınmaktadır. Uçak üzerine boya haricinde herhangi bir değişiklik yapılmamış olup diğer F-16’lar gibi her türlü göreve planlanabilmektedir. Solotürk pilotları gösteri uçuşları haricinde harp hazırlıklarını sürdürmektedirler.

İşte SoloTurk’ün Sivas Gösterisinden Bir Kesit :

Video HD kalitededir, daha net görmek için kalite ayarını yülseltip tam ekran yaparak daha net izleyebilirsiniz.

sivasHaberlersolo türk 2013 gösteri takvimi,solo türk eskisehir,solo türk logo,solo türk sivas,solo türk tsk,solotür izle,solotürk 4 eylül,soloturk gosterisi,solotürk sivas,solotürk sivas gösterisi,solotürk sivas kongresi,solotürk sivas video,soloturk video,türk yıldızları  Sivas Kongresi'nin 95. yılı kutlamaları kapsamında Türk Hava Kuvvetlerinin gösteri ekibi SoloTürk Sivaslılar'ın unutamayacağı bir gösteri gerçekleştirdi. SoloTurk Hakkında: SOLOTÜRK, Türk Hava Kuvvetlerinin 100’üncü kuruluş yıl dönümünde Türk Milletine armağan ettiği yeni bir değerdir. Türk Hava Kuvvetleri'nin sahip olduğu modern ve yüksek performanslı F-16 uçağının kabiliyetlerini, kullanımı için gereken yüksek seviyedeki...Sivas Kültürü, Sivas Türküleri, Sivas Halaylari, Sivas Fotograflari, Sivas Resimleri, Sivas Köyleri, Sivas Yemekleri, El sanatlari, Yöresel yemekler hakkinda